CALowskie burgery

3 lipca wspólnie z mieszkańcami ulic F. Chopina i Fabrycznej zorganizowaliśmy niesamowity piknik integracyjny!  Tym razem na grillu królowały pyszne burgery, które każdy mógł skomponować wedle swojego uznania – no bo ile można jeść tę kiełbaskę (choć jej też nie zabrakło)?

Dzieci miały mnóstwo atrakcji: dmuchańce , popcorn , wata cukrowa  oraz gry i zabawy z animatorkami  – 4Fun – urodziny , festyny , animacje dla dzieci. Szczecin i okolice. Były też konkursy z nagrodami  organizowane przez Niedzielne chłopaki oraz wyplatanie kolorowych warkoczyków przez fryzjerkę Sylwię .

Na co dzień staramy się wspierać tę społeczność  w budowie boiska  i funkcjonowaniu Stowarzyszenia, z którym jesteśmy od samego początku jego założenia. To dzięki Waszej energii  i zaangażowaniu możemy tworzyć takie wspaniałe inicjatywy, które zbliżają nas do siebie i budują silne więzi .

Serdeczne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych mieszkańców  oraz pracownic socjalnych z Centrum Usług Społecznych w Goleniowie, Agnieszki i Renaty. Wasza pomoc była nieoceniona!

Tydzień temu braliśmy udział w podobnym wydarzeniu w miejscowości Zabród – kochamy takie chwile, które łączą naszą społeczność!

Powiązane organizacje: