Spotkanie przy kawie z mieszkańcami ulic Fabrycznej i F. Chopina.

W czwartek, 22 czerwca 2023 roku, mieliśmy przyjemność zorganizować spotkanie przy kawie z mieszkańcami ulic Fabrycznej i F. Chopina. Podczas naszej rozmowy ustaliliśmy podział obowiązków przed zbliżającym się piknikiem integracyjnym, który będzie doskonałą okazją do integracji i wspólnego spędzenia czasu. 

Nie możemy się doczekać tego wydarzenia, zwłaszcza że Stowarzyszenie Niedzielne – Niedzielne chłopaki założone przez mieszkańców tych ulic i okolic również zaangażuje się w jego organizację. Kontynuowaliśmy także nasze rozmowy na temat wcześniejszych działań estetyzacyjnych podjętych w tym miejscu. Wspólnie dbamy o naszą przestrzeń i tworzymy przyjazne otoczenie dla wszystkich.
W spotkaniu uczestniczyli również asystenci rodzin i pracownik socjalny z Działu Usług Społecznych Centrum Usług Społecznych w Goleniowie. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wsparcie!
Tego rodzaju spotkania są niezwykle istotne, ponieważ służą diagnozowaniu trudności w lokalnej społeczności i pomagają w ich przezwyciężaniu. Razem możemy zrobić wiele dla naszej wspólnoty.

Powiązane organizacje: