Warsztat tworzenia mandali techniką string art

Chcesz stworzyć własną mandalę z intencją, dać się ponieść magii tworzenia i poznać pokrewne dusze? Zapraszamy na warsztat tworzenia mandali techniką string art. Daj się poprowadzić przez świat nici i gwoździ aby obudzić drzemiącą w Tobie kreatywność. Celem warsztatu jest zapoznanie się z techniką string art – czyli tworzenia wzorów przeplatając nici pomiędzy odpowiednio umieszczonymi gwoździami. Poznasz proces tworzenia krok po kroku, powiem na co zwrócić uwagę i jak dobrać potrzebne materiały, tak by wszyscy uczestnicy wyszli z warsztatu bogatsi o sporą dawkę wiedzy technicznej.

Zapoznasz się także z ideą pracy z intencją i tworzeniem jako formą medytacji aktywnej. Warsztaty kierowane są zarówno do osób totalnie początkujących, nie mających żadnego doświadczenia w tworzenia rękodzieła, jak i do artystycznych weteranów, którzy pragną nauczyć się nowej techniki. Podczas warsztatu stworzysz mandalę taką jak na zdjęciu, o średnicy 30 cm w wybranym przez Ciebie kolorze. Będziemy pracować na wcześniej przygotowanych przeze mnie sklejkach żebyśmy podczas naszego spotkania mogli skupić się na najprzyjemniejszej części procesu – pracy z nićmi. Każda mandala ma z tyłu zawieszkę, więc gotowe dzieło można z dumą powiesić na ścianie lub obdarować nim kogoś bliskiego.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Termin: 27/01/2022 17:00
Czas trwania: 2 godziny
Miejsce: CAL Goleniów
Koszt: 80 zł
Cena obejmuje:
☉ wykonaną przez Ciebie mandalę z intencją
☉ wiedzę techniczną i nowe umiejętności
☉ wszystkie niezbędne materiały i narzędzia,

Będziemy tworzyć w małych grupach, ilość miejsc jest bardzo ograniczona!

Aby zarezerwować miejsce należy wysłać sms na numer 729 363 196 lub w wiadomości prywatnej na IG/FB Moondala String Art podając imię i nazwisko, numer telefonu, adres email, nazwę i datę warsztatu oraz wybrany przez Ciebie jeden kolor nici. Po potwierdzeniu możliwości uczestnictwa należy wpłacić zaliczkę w wysokości 30 zł, która jest niezbędna by zagwarantować udział w warsztacie. Resztę kwoty należy wpłacić w formie gotówki w dniu warsztatu.
Organizatorka zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów i zwrócenia zaliczki w przypadku nie uzbierania minimalnej ilości uczestników.
Zaliczka nie podlega zwrotowi w przypadku gdy uczestnik nie pojawi się na warsztatach lub odwoła swoje uczestnictwo.

Do zobaczenia!
Kari z Moondala String Art

Powiązane organizacje: