Wyjazd studyjny „Po sąsiedzku w Lubuskiem”

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej dla regionu szczecińskiego zaprasza do udziału w wizycie studyjnej: „Po sąsiedzku w Lubuskiem” – Gorzowskie OWES przedstawia swoje podmioty ekonomii społecznej.

Wizyta skierowana jest do przedstawicieli organizacji pozarządowych, kół gospodyń wiejskich i innych podmiotów ekonomii społecznej.

Usługi cateringowe, utrzymanie zieleni a może usługi księgowe czy turystyka? Co daje największe szanse na rozwój przedsiębiorstwa społecznego i realizację celów statutowych? Na to pytanie będą mogli odpowiedzieć sobie uczestnicy wizyty studyjnej do Gorzowa Wielkopolskiego i okolic.

Chcemy dać szansę przedstawicielom zachodniopomorskich podmiotów ekonomii społecznej na poznanie specyfiki działania ekonomii społecznej po sąsiedzku, w Lubuskiem. Będzie to szansa na porównanie potencjałów oraz szans rozwojowych dla przedsiębiorstw społecznych w obu województwach.

Liczymy, że kolejna wizyta studyjna organizowana przez OWES dla regionu szczecińskiego da odpowiedzi dotyczące rozpoczęcia i prowadzenia działalności odpłatnej uczestnikom oraz zainspiruje do rozszerzania obszarów aktywności.

Cel wizyty: Poznanie zakresu i formy działania lubuskich podmiotów ekonomii społecznej.

Termin: 28 marca 2019 roku, w godzinach 7.30 – 20.15 – wyjazd ze Szczecina.

Zgłoszenia: do godz. 14.00, 25 marca na adres e-mail:

michal.gluszyk@aktywneowes.pl

Więcej informacji o wizycie oraz formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej: www.aktywneowes.pl oraz pod nr. telefonu: kom. 780 – 126 – 808

Wyjazd jest nieodpłatny. Zapewniamy obiad oraz przekąskę.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Zapraszamy!

Powiązane organizacje: