Zakończenie sezonu piknikowego

Za nami ostatni piknik integracyjny w tym roku, który odbył się przy ul. Fabrycznej/Chopina w Goleniowie. To był pełen atrakcji dzień, który dostarczył mnóstwo radości zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Dmuchana zjeżdżalnia, gry i zabawy integracyjne oraz wata cukrowa to tylko niektóre z przygotowanych atrakcji, które sprawiły, że był to wyjątkowy piknik. Wszystko to przy udziale profesjonalnych animatorek 4Fun – urodziny , festyny , animacje dla dzieci. Szczecin i okolice

Piknik był również doskonałą okazją do podsumowania naszych wspólnych działań z mieszkańcami w zakresie zagospodarowania wspólnej przestrzeni. Nowe nasadzenia i odświeżenie elementów małej architektury to tylko kilka przykładów naszych wspólnych sukcesów.

Celem naszych pikników integracyjnych jest przede wszystkim stworzenie mieszkańcom możliwości aktywnego współdziałania, wyłonienie lokalnych liderów oraz podsumowanie dotychczasowych działań w naszej społeczności. Wszystko to zaczyna się od naszych „Spotkań przy kawie”, które służą diagnozowaniu trudności i wspieraniu naszych mieszkańców w ich pokonywaniu.
Nie możemy zapomnieć o wyjątkowych podziękowaniach dla: pań z Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Goleniowie za pomoc logistyczną, stowarzyszenia Niedzielne chłopaki za wsparcie w organizacji tego wydarzenia, firmy sklep.seepoint.pl za dyplomy dla najmłodszych uczestników pikniku oraz oczywiście dla wszystkich zaangażowanych mieszkańców! Dziękujemy wam za Wasze wsparcie i udział!

Powiązane organizacje: