Zaproszenie na szkolenie dla organizacji pozarządowych

Ciągle słyszysz o szczególnych potrzebach, ale w zasadzie nie wiesz do końca o co chodzi? Realizujesz w tym roku projekt dofinansowany ze środków publicznych i zastanawiasz się jak zapewnić jego dostępność? Zapisz się na szkolenie i zdobądź pigułkę wiedzy o dostępności w organizacji pozarządowej.

Zakres szkolenia:
1. Czym jest dostępność? Podstawy prawne obowiązku spoczywającego na organizacji.
2. Kto ma szczególne potrzeby i jak je rozpoznawać?
3. Uniwersalne projektowanie a racjonalne usprawnianie – jak wdrażać dostępność w NGO.
4. Rodzaje dostępności.
5. FIT, czyli Fajne i Tanie sposoby na dostępność.
Termin: 25 lutego 2023 r. (sobota), godz. 8.30 – 15.00

Forma: stacjonarnie

Miejsce: Nowogard – Miejska Biblioteka Publiczna, Pl. Wolności 8

Prowadząca: Anna Jakubowska – doradczyni kluczowa

Grupa odbiorców: przedstawiciele podmiotów ekonomii społecznej (fundacji, stowarzyszeń, itd.) z regionu szczecińskiego, z powiatów: M. Szczecin, M. Świnoujście, goleniowski, gryficki, kamieński, policki. Dodatkowo podmiot musi mieć swoją siedzibę na terenie wyżej wymienionych powiatów.

 Termin nadsyłania zgłoszeń: 22 lutego 2023 r., godz. 15.30

Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie: Rejestracja na szkolenie „Dostępność dla osób ze szczególnymi potrzebami – nowy obowiązek spoczywający na organizacjach pozarządowych”; Nowogard, 25 lutego 2023 r., godz. 8.30 – 15.00. Trenerka: Anna Jakubowska (google.com)

W przypadku trudności z wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o kontakt telefoniczny: 516 702 312

UWAGA!: Wysłanie formularza nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem się na szkolenie. Liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona. Szkolenie odbędzie się pod warunkiem zebrania się grupy 12 osób.

Z osobami wysyłającymi formularz zgłoszenia skontaktują się pracownicy OWES Szczecin celem uzupełnienia dokumentacji formalnej związanej z uczestnictwem w szkoleniu.

Kontakt: Katarzyna Nowak – Doradczyni podstawowa i Animatorka OWES Szczecin, 516 702 312, katarzyna.nowak@aktywneowes.pl, www.owesszczecin.pl

 

Powiązane organizacje: