Szkolenie: PROO i NOWE FIO

Ruszyły nabory w konkursach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich (PROO) oraz Nowe FIO. To szansa na pozyskanie dużych środków dla podmiotów ekonomii społecznej, które stwarzają szansę na istotny rozwój Twojej organizacji. Ale czy wiesz jak napisać dobry wniosek do tych Programów?

Wiesz czym się od siebie różnią, jaką mają specyfikę oraz cele, które należy zrealizować? O tym wszystkim dowiesz się na szkoleniu „PROO i NOWE FIO czyli gra o wielką kasę dla PES”, które odbędzie się 7.11.2023 r. o godz. 15:30 w siedzibie Centrum Aktywności Lokalnej w Goleniowie przy ul. Wojska Polskiego 28, sala 115.
Szkolenie będzie miało charakter warsztatowy. Preferowany jest udział dwóch osób z danej organizacji z własnym laptopem.
Szkolenie odbędzie się wyłącznie jeśli osiągnięta zostanie minimalna liczba uczestników.
Adresaci szkolenia: przedstawiciele podmiotów ekonomii społecznej (m.in.: fundacji, stowarzyszeń, spółdzielni socjalnych, zakładów aktywności zawodowej) mieszkający na terenie miasta Szczecin, miasta Świnoujście, pow. gryfickiego, pow. goleniowskiego, pow. kamieńskiego lub pow. polickiego
Kontakt: Krzysztof Sowa – doradca i animator OWES, 690 860 760, krzysztof.sowa@aktywneowes.pl, www.owesszczecin.pl
Szkolenie realizowane w ramach projektu „SZOWES – OWES w regionie szczecińskim” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020

Powiązane organizacje: