Rozszerzenie diety u niemowląt & jak łagodnie odstawić dziecko od piersi

Wczoraj o godzinie 11:00 miało miejsce kolejne spotkanie dla mam organizowane przez Centrum Aktywności Lokalnej we współpracy z Klubikiem Mam z Goleniowa. Gościem specjalnym spotkania był dietetyk – Pani Ewa Brzykcy. Temat przewodni stanowiło rozszerzenie diety niemowlęcia.

Pani Ewa krok po kroku bardzo szczegółowo opisywała formę rozszerzania diety niemowlaka o kolejne produkty (warzywa, owoce, mięso), obalała mity oraz w szczególny sposób uczulała na potrzebę dokładnego czytania etykiet produktów, które nabywamy przede wszystkim dla naszych dzieci. Spotkanie miało charakter wykładu połączonego z dyskusją. Pytania spotykały się z aprobatą, a odpowiedzi były przejrzyste i wyczerpujące. Zasób wiedzy na temat diety niemowlęcia został zdecydowanie poszerzony.

Druga część spotkania poświęcona była poświęcona zagadnieniu łagodnego odstawienia dziecka od piersi, a poprowadziła ją Pani Joanna Tunkiewicz.

Bardzo się cieszymy, że frekwencja dopisała, a mamy mogły zasięgnąć fachowej pomocy w kwestii żywienia swoich maluszków. Bardzo dziękujemy Pani Ewie Brzykcy oraz Pani Joannie Tunkiewicz za udział w spotkaniu ? Serdecznie zapraszamy na kolejne warsztaty ?

Powiązane organizacje: